Cameron Diaz ikinci kez anne oldu


Cameron Diaz ve Benji Madden çifti, Cuma gecesi, adını Cardinal koydukları oğulları ile ikinci kez anne-baba olduklarını duyurdu.

“Oğlumuz Kardinal Madden’in doğumunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve heyecan duyuyoruz❤️? O muhteşem ve hepimiz onun burada olmasından çok mutluyuz!” ifadeleriyle paylaşım yapan çift mutluluklarını sevenlerine duyurdu.

Çocukların güvenliği ve mahremiyeti için herhangi bir fotoğraf yayınlamayacağı belirten çift bebeğin çok tatlı olduğunu belirtmeden edemedi.

Ünlü çift, oğulları Kardinal’in gelişini cuma akşamı Instagram’da bu fotoğrafla duyurdu ve şöyle yazdı:

“Kendimizi çok kutsanmış ve minnettar hissediyoruz ?Bizim ailemizden sizinkine çok sevgiler gönderiyoruz ?❤️En iyi dileklerimizle?⚡️.”

51 yaşındaki Diaz ve 45 yaşındaki Good Charlotte rock’çısı daha önce çocuk beklediklerini açıklamamıştı. En son Ocak ayında Aspen, Colo’daki kayak pistlerinde birlikte vakit geçirirken görüldüler.

2015 yılında evlenen çift, Ocak 2020’de taşıyıcı anne aracılığıyla Raddix adında bir kız çocuğu dünyaya getirdiklerini duyurarak hayranlarını şaşırttı.

Instagram gönderisinde “Bu yeni on yıla kızımız Raddix Madden’ın doğumunu duyurarak başlamaktan çok mutluyuz, kutsanmış ve minnettarız” yazıyordu.

“Bir anda kalplerimizi fethetti ve ailemizi tamamladı.”

İkinci bebeği gizli tutsalar da genç ailelerine yeni bir üyenin katılması sürpriz olmadı.

Çifte yakın bir kaynak Temmuz 2022’de Us Weekly’ye şunları söylemişti:

“Cameron ve Benji başka bir çocuk sahibi olmayı tartıştılar ve hatta bir süredir taşıyıcı annelik seçeneklerini araştırıyorlar.”

Diaz, arkadaşı Katherine Power’a Instagram Live’da eşi Benji’nin çok iyi bir baba olduğunu “O harika bir baba. Bebeğimin babası olduğu için çok şanslıyım.” sözleriyle anlatmıştı.

Diaz ve Madden’ın oğlu, oyuncu 2014 yapımı “Annie”den bu yana ilk filmi “Back in Action”ı yayınlamaya hazırlanırken doğmuş oldu.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x